VOLBYhned.cz > Poslanecká sněmovna 2013 > Seznam zvolených poslanců

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky
konané ve dnech 25.10. - 26.10.2013

Seznam zvolených poslanců

dle pořadového čísla

Kraj Kandidátní listina Kandidát Přednostní hlasy
číslo název číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly abs. v %
1 Hl. m. Praha 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Zavadil Jaroslav 7 991 9,66
1 Hl. m. Praha 1 Česká str.sociálně demokrat. 2 Stupčuk Štěpán JUDr. 3 209 3,88
1 Hl. m. Praha 1 Česká str.sociálně demokrat. 3 Adámek František Bc. 2 492 3,01
1 Hl. m. Praha 1 Česká str.sociálně demokrat. 12 Koskuba Jiří MUDr. 4 772 5,77
1 Hl. m. Praha 4 TOP 09 1 Schwarzenberg Karel 37 794 27,97
1 Hl. m. Praha 4 TOP 09 2 Polčák Stanislav JUDr. 9 004 6,66
1 Hl. m. Praha 4 TOP 09 3 Korte Daniel PhDr. 4 620 3,41
1 Hl. m. Praha 4 TOP 09 4 Pecková Gabriela MUDr. 5 502 4,07
1 Hl. m. Praha 4 TOP 09 5 Laudát František Ing. 2 867 2,12
1 Hl. m. Praha 4 TOP 09 6 Adamová Markéta Ing. 3 626 2,68
1 Hl. m. Praha 4 TOP 09 7 Koubek Jiří Mgr. 1 838 1,36
1 Hl. m. Praha 6 Občanská demokratická strana 1 Němcová Miroslava 26 866 38,17
1 Hl. m. Praha 6 Občanská demokratická strana 2 Svoboda Bohuslav doc. MUDr. CSc. 14 953 21,24
1 Hl. m. Praha 6 Občanská demokratická strana 3 Černochová Jana Mgr. 8 644 12,28
1 Hl. m. Praha 6 Občanská demokratická strana 10 Benda Marek 5 336 7,58
1 Hl. m. Praha 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Herman Daniel Mgr. 6 305 19,67
1 Hl. m. Praha 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Šarapatka Milan Ing. Mgr. Ph.D. 1 377 7,34
1 Hl. m. Praha 20 ANO 2011 1 Babiš Andrej Ing. 18 955 19,62
1 Hl. m. Praha 20 ANO 2011 2 Válková Helena prof. JUDr. CSc. 4 950 5,12
1 Hl. m. Praha 20 ANO 2011 3 Zlatuška Jiří prof. RNDr. CSc. 4 820 4,99
1 Hl. m. Praha 20 ANO 2011 4 Holeček Jiří Bc. 2 099 2,17
1 Hl. m. Praha 20 ANO 2011 5 Fichtner Matěj PhDr. Ing. MBA 2 062 2,13
1 Hl. m. Praha 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Semelová Marta Mgr. 3 291 6,58
1 Hl. m. Praha 21 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Dolejš Jiří Ing. 8 219 16,44
2 Středočeský 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Hamáček Jan 6 558 5,66
2 Středočeský 1 Česká str.sociálně demokrat. 2 Urban Milan Ing. 5 972 5,15
2 Středočeský 1 Česká str.sociálně demokrat. 3 Petera Miloš Ing. 3 023 2,61
2 Středočeský 1 Česká str.sociálně demokrat. 4 Dolejš Richard 2 844 2,45
2 Středočeský 1 Česká str.sociálně demokrat. 5 Zemek Václav Ing. 2 346 2,02
2 Středočeský 1 Česká str.sociálně demokrat. 12 Huml Stanislav Mgr. 7 416 6,40
2 Středočeský 4 TOP 09 1 Kalousek Miroslav Ing. 10 246 11,14
2 Středočeský 4 TOP 09 2 Langšádlová Helena Mgr. 9 231 10,04
2 Středočeský 4 TOP 09 3 Kovářová Věra Ing. 6 710 7,29
2 Středočeský 4 TOP 09 4 Nováková Nina Mgr. 5 720 6,22
2 Středočeský 6 Občanská demokratická strana 1 Bendl Petr Ing. 5 308 9,54
2 Středočeský 6 Občanská demokratická strana 2 Beznoska Adolf Ing. 5 572 10,02
2 Středočeský 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Gabal Ivan PhDr. 2 649 10,39
2 Středočeský 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Okamura Tomio 8 661 21,80
2 Středočeský 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 2 Černoch Marek 1 829 4,60
2 Středočeský 20 ANO 2011 1 Jermanová Jaroslava Ing. 4 641 3,68
2 Středočeský 20 ANO 2011 2 Zelienková Kristýna Ing. 3 162 2,50
2 Středočeský 20 ANO 2011 3 Berkovec Stanislav Mgr. 4 650 3,69
2 Středočeský 20 ANO 2011 4 Čihák Pavel Ing. 2 352 1,86
2 Středočeský 20 ANO 2011 5 Dobešová Ivana PaedDr. 2 117 1,68
2 Středočeský 20 ANO 2011 13 Babiš Miloš 8 628 6,84
2 Středočeský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Grospič Stanislav JUDr. 6 063 6,70
2 Středočeský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Vostrá Miloslava Ing. 3 875 4,28
2 Středočeský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Klán Jan Bc. 1 873 2,07
2 Středočeský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Vondrášek Josef Ing. 2 842 3,14
3 Jihočeský 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Zimola Jiří Mgr. 9 996 15,48
3 Jihočeský 1 Česká str.sociálně demokrat. 3 Jandák Vítězslav Mgr. 5 342 8,27
3 Jihočeský 1 Česká str.sociálně demokrat. 4 Mládek Jan Ing. CSc. 3 805 5,89
3 Jihočeský 4 TOP 09 1 Bezecný Zdeněk Mgr. Ph.D. 2 725 6,85
3 Jihočeský 4 TOP 09 2 Vácha František prof. RNDr. Ph.D. 3 061 7,69
3 Jihočeský 6 Občanská demokratická strana 11 Zahradník Jan RNDr. 5 461 21,69
3 Jihočeský 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Bartošek Jan Ing. 3 099 14,93
3 Jihočeský 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Pražák Karel 716 3,25
3 Jihočeský 20 ANO 2011 1 Maxová Radka Ing. 2 261 4,28
3 Jihočeský 20 ANO 2011 2 Kubíček Roman Ing. Ph.D. 1 120 2,12
3 Jihočeský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Filip Vojtěch JUDr. 7 551 14,75
3 Jihočeský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Nohavová Alena 2 984 5,82
4 Plzeňský 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Chovanec Milan 7 546 13,22
4 Plzeňský 1 Česká str.sociálně demokrat. 2 Votava Václav Ing. 2 852 4,99
4 Plzeňský 1 Česká str.sociálně demokrat. 3 Jakubčík Igor Bc. 2 346 4,11
4 Plzeňský 4 TOP 09 1 Ženíšek Marek PhDr. Ph.D. 3 359 11,31
4 Plzeňský 4 TOP 09 2 Lobkowicz Jaroslav Ing. 3 647 12,28
4 Plzeňský 6 Občanská demokratická strana 1 Pospíšil Jiří JUDr. 10 226 36,47
4 Plzeňský 20 ANO 2011 1 Vozdecký Josef Ing. 1 925 3,94
4 Plzeňský 20 ANO 2011 2 Volný Jan Ing. 1 508 3,08
4 Plzeňský 20 ANO 2011 3 Šrámek Pavel Ing. MBA 1 735 3,55
4 Plzeňský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Šidlo Karel Ing. 3 267 7,86
4 Plzeňský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Valenta Jiří PhDr. Ing. 2 314 5,57
5 Karlovarský 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Novotný Josef PaedDr. 3 099 11,83
5 Karlovarský 1 Česká str.sociálně demokrat. 2 Wernerová Markéta 1 561 5,96
5 Karlovarský 20 ANO 2011 1 Procházka Roman Ing. 1 472 5,62
5 Karlovarský 20 ANO 2011 3 Soukup Zdeněk PhDr. 1 469 5,61
5 Karlovarský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Borka Jaroslav Mgr. 1 824 8,88
6 Ústecký 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Foldyna Jaroslav 7 288 10,37
6 Ústecký 1 Česká str.sociálně demokrat. 2 Krákora Jaroslav MUDr. 4 068 5,79
6 Ústecký 1 Česká str.sociálně demokrat. 3 Kailová Zuzana Bc. 2 707 3,85
6 Ústecký 1 Česká str.sociálně demokrat. 5 Benešová Marie Mgr. 8 240 11,73
6 Ústecký 4 TOP 09 1 Kučera Michal Ing. 1 392 4,84
6 Ústecký 6 Občanská demokratická strana 1 Holeček Radim Mgr. Bc. 2 176 10,29
6 Ústecký 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Kádner David 1 250 4,83
6 Ústecký 20 ANO 2011 1 Brabec Richard Mgr. 4 283 5,94
6 Ústecký 20 ANO 2011 2 Schwarz Bronislav Ing. 3 943 5,47
6 Ústecký 20 ANO 2011 3 Pfléger Stanislav 2 267 3,14
6 Ústecký 20 ANO 2011 4 Vozka Vlastimil Ing. 4 092 5,68
6 Ústecký 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Hubáčková Gabriela 5 923 8,61
6 Ústecký 21 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Aulická Jírovcová Hana Ing. 4 359 6,33
6 Ústecký 21 Komunistická str.Čech a Moravy 6 Šenfeld Josef Ing. 4 397 6,39
7 Liberecký 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Ploc Pavel 3 235 9,46
7 Liberecký 1 Česká str.sociálně demokrat. 3 Pleticha Lukáš JUDr. Ing. 2 821 8,24
7 Liberecký 4 TOP 09 1 Farský Jan Mgr. 4 917 15,92
7 Liberecký 4 TOP 09 2 Horáček Václav Mgr. 2 497 8,08
7 Liberecký 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Hnyková Jana 783 4,84
7 Liberecký 20 ANO 2011 1 Komárek Martin PhDr. 2 707 6,19
7 Liberecký 20 ANO 2011 3 Pastuchová Jana Bc. 2 488 5,68
7 Liberecký 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Mackovík Stanislav Bc. 4 762 16,34
8 Královéhradecký 1 Česká str.sociálně demokrat. 2 Böhnisch Robin PhDr. 4 264 8,38
8 Královéhradecký 1 Česká str.sociálně demokrat. 4 Birke Jan 5 456 10,72
8 Královéhradecký 4 TOP 09 1 Heger Leoš doc. MUDr. CSc. 6 102 17,25
8 Královéhradecký 6 Občanská demokratická strana 9 Adamec Ivan Mgr. 2 760 13,84
8 Královéhradecký 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Bělobrádek Pavel MVDr. Ph.D., MPA 4 742 25,48
8 Královéhradecký 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Štětina Jiří MUDr. 999 4,51
8 Královéhradecký 20 ANO 2011 1 Pilný Ivan Ing. 2 318 4,17
8 Královéhradecký 20 ANO 2011 2 Plzák Pavel MUDr. 2 934 5,28
8 Královéhradecký 20 ANO 2011 3 Berdychová Martina Mgr. 2 712 4,88
8 Královéhradecký 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Marková Soňa Mgr. 3 229 8,37
8 Královéhradecký 21 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Ondráček Zdeněk JUDr. PhDr. Ph.D. 2 999 7,77
9 Pardubický 1 Česká str.sociálně demokrat. 5 Havíř Pavel MUDr. 4 264 8,12
9 Pardubický 1 Česká str.sociálně demokrat. 6 Chvojka Jan JUDr. 3 699 7,04
9 Pardubický 4 TOP 09 2 Skalický Jiří prim.PharmDr. Ph.D. 2 725 9,85
9 Pardubický 6 Občanská demokratická strana 4 Karamazov Simeon prof. Ing. Dr. 1 947 10,71
9 Pardubický 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Junek Jiří Mgr. 2 188 11,11
9 Pardubický 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Andrle Sylor Augustin Karel PaedDr. Mgr. 890 5,07
9 Pardubický 20 ANO 2011 1 Kolovratník Martin Ing. 2 956 5,83
9 Pardubický 20 ANO 2011 3 Kasal David MUDr. 3 276 6,46
9 Pardubický 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Matušovská Květa Ing. 2 856 7,64
9 Pardubický 21 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Snopek Václav Mgr. CSc. 2 095 5,60
10 Vysočina 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Běhounek Jiří MUDr. 8 027 13,30
10 Vysočina 1 Česká str.sociálně demokrat. 2 Černý Karel 2 255 3,73
10 Vysočina 1 Česká str.sociálně demokrat. 11 Antonín Pavel MUDr. 3 059 5,07
10 Vysočina 4 TOP 09 1 Tureček Karel Ing. 1 298 5,46
10 Vysočina 6 Občanská demokratická strana 1 Fischerová Jana Ing. CSc. 2 498 13,94
10 Vysočina 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 3 Kaňkovský Vít MUDr. 3 533 12,78
10 Vysočina 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Lank Martin 805 4,48
10 Vysočina 20 ANO 2011 1 Jourová Věra Mgr. et Mgr. 2 816 6,75
10 Vysočina 20 ANO 2011 2 Bačiak Miloslav doc. RNDr. Ph.D. 1 207 2,89
10 Vysočina 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Kováčik Pavel Ing. 4 153 9,39
10 Vysočina 21 Komunistická str.Čech a Moravy 6 Zahradníček Josef 2 338 5,28
11 Jihomoravský 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Sobotka Bohuslav Mgr. 22 175 16,83
11 Jihomoravský 1 Česká str.sociálně demokrat. 2 Hašek Michal JUDr. 25 531 19,38
11 Jihomoravský 1 Česká str.sociálně demokrat. 3 Tejc Jeroným JUDr. 16 859 12,80
11 Jihomoravský 1 Česká str.sociálně demokrat. 4 Petrů Jiří Ing. 4 950 3,75
11 Jihomoravský 1 Česká str.sociálně demokrat. 5 Sklenák Roman Mgr. 4 022 3,05
11 Jihomoravský 1 Česká str.sociálně demokrat. 6 Toufar Lubomír Ing. 3 498 2,65
11 Jihomoravský 4 TOP 09 1 Kostřica Rom prof. MUDr. CSc. 4 183 7,43
11 Jihomoravský 4 TOP 09 2 Putnová Anna doc. RNDr. Ph.D., MBA 4 820 8,57
11 Jihomoravský 6 Občanská demokratická strana 1 Fiala Petr prof. PhDr. Ph.D., LL.M. 11 372 28,24
11 Jihomoravský 6 Občanská demokratická strana 2 Blažek Pavel JUDr. Ph.D. 3 109 7,72
11 Jihomoravský 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Mihola Jiří Mgr. Ph.D. 8 989 15,25
11 Jihomoravský 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 2 Klaška Jaroslav Ing. arch. 5 497 9,32
11 Jihomoravský 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 3 Uhlík Josef Ing. 5 572 9,45
11 Jihomoravský 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Adam Petr Mgr. 1 512 4,05
11 Jihomoravský 20 ANO 2011 1 Stropnický Martin MgA. 10 203 10,25
11 Jihomoravský 20 ANO 2011 2 Vyzula Rostislav prof. MUDr. CSc. 8 680 8,72
11 Jihomoravský 20 ANO 2011 3 Rais Karel prof. Ing. CSc.,MBA,dr.h.c 6 606 6,63
11 Jihomoravský 20 ANO 2011 4 Chalupa Bohuslav Ing. 2 116 2,12
11 Jihomoravský 20 ANO 2011 5 Janulík Miloslav MUDr. 2 607 2,61
11 Jihomoravský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Adam Vojtěch MUDr. 6 327 7,67
11 Jihomoravský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Grebeníček Miroslav doc. PhDr. CSc. 6 672 8,09
11 Jihomoravský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Pojezný Ivo Mgr. 4 259 5,16
11 Jihomoravský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 5 Bebarová Rujbrová Zuzka JUDr. 7 674 9,31
12 Olomoucký 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Váňa Roman Ing. 3 047 4,49
12 Olomoucký 1 Česká str.sociálně demokrat. 2 Holík Pavel MUDr. 3 897 5,75
12 Olomoucký 1 Česká str.sociálně demokrat. 3 Zemánek Jiří Mgr. 1 763 2,60
12 Olomoucký 4 TOP 09 1 Chalánková Jitka MUDr. 2 173 9,20
12 Olomoucký 6 Občanská demokratická strana 1 Novotný Martin 3 288 17,86
12 Olomoucký 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Jurečka Marian Ing. 4 490 18,54
12 Olomoucký 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Fiala Radim Ing. 1 622 6,00
12 Olomoucký 20 ANO 2011 1 Faltýnek Jaroslav Ing. 2 908 4,86
12 Olomoucký 20 ANO 2011 2 Okleštěk Ladislav 1 630 2,72
12 Olomoucký 20 ANO 2011 10 Brázdil Milan MUDr. 3 193 5,33
12 Olomoucký 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Černý Alexander RSDr. 3 159 6,08
12 Olomoucký 21 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Nekl Josef RSDr. 1 969 3,79
13 Zlínský 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Seďa Antonín Ing. 3 131 5,46
13 Zlínský 1 Česká str.sociálně demokrat. 2 Strnadlová Miroslava 1 384 2,41
13 Zlínský 1 Česká str.sociálně demokrat. 3 Kořenek Petr Mgr. 2 520 4,39
13 Zlínský 4 TOP 09 1 Gazdík Petr Mgr. 4 903 18,00
13 Zlínský 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Benešík Ondřej Mgr. 6 952 17,80
13 Zlínský 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 3 Hovorka Ludvík Ing. 4 885 12,51
13 Zlínský 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Holík Jaroslav Ing. 1 135 3,77
13 Zlínský 20 ANO 2011 1 Vondráček Radek Mgr. 2 392 4,42
13 Zlínský 20 ANO 2011 2 Balaštíková Margita 1 889 3,49
13 Zlínský 20 ANO 2011 3 Volčík Pavel MUDr. 1 570 2,90
13 Zlínský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Koníček Vladimír RNDr. 2 827 7,42
13 Zlínský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Pěnčíková Marie Ing. 2 024 5,31
14 Moravskoslezský 1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Zaorálek Lubomír PhDr. 22 090 15,15
14 Moravskoslezský 1 Česká str.sociálně demokrat. 2 Šincl Ladislav Ing. 5 004 3,43
14 Moravskoslezský 1 Česká str.sociálně demokrat. 3 Rykala Adam Ing. 5 074 3,48
14 Moravskoslezský 1 Česká str.sociálně demokrat. 4 Nytrová Pavlína Ing. 6 079 4,16
14 Moravskoslezský 1 Česká str.sociálně demokrat. 5 Klučka Václav Ing. 2 602 1,78
14 Moravskoslezský 1 Česká str.sociálně demokrat. 6 Váhalová Dana Mgr. 3 231 2,21
14 Moravskoslezský 1 Česká str.sociálně demokrat. 7 Velebný Ladislav 1 574 1,07
14 Moravskoslezský 4 TOP 09 4 Pavera Herbert Mgr. 2 719 7,98
14 Moravskoslezský 6 Občanská demokratická strana 1 Stanjura Zbyněk Ing. 4 964 16,47
14 Moravskoslezský 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Podivínský Tomáš Jan Mgr. 4 332 10,82
14 Moravskoslezský 11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 4 Kudela Petr Ing. 3 814 9,52
14 Moravskoslezský 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 1 Fiedler Karel Ing. 1 615 3,75
14 Moravskoslezský 17 Úsvit přímé demokr.T.Okamury 2 Havlová Olga 1 325 3,08
14 Moravskoslezský 20 ANO 2011 1 Hájek Josef Ing. 3 787 3,79
14 Moravskoslezský 20 ANO 2011 2 Lorencová Jana 6 929 6,93
14 Moravskoslezský 20 ANO 2011 3 Sedláček Jan 2 699 2,70
14 Moravskoslezský 20 ANO 2011 4 Sedlář Martin 1 396 1,39
14 Moravskoslezský 20 ANO 2011 5 Nykl Igor MUDr. 4 805 4,80
14 Moravskoslezský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Opálka Miroslav RSDr. 5 912 6,10
14 Moravskoslezský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Halíková Milada PaedDr. 4 611 4,75
14 Moravskoslezský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Číp René Ing. 2 892 2,98
14 Moravskoslezský 21 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Konečná Kateřina Ing. 6 866 7,08

Zpět: Poslanecká sněmovna 2013