Zvolení zastupitelé

Přerov

Kandidátní listina Kandidát Hlasy
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly abs. v %
3 Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) 1 Jiří Kafka Ing. 1 041 3,31
3 Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) 3 Pavel Galeta Ing. 1 024 3,26
3 Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) 2 Vladimír Pospíšil 1 019 3,24
4 Za prosperitu Přerova a jeho místních částí 1 Radek Pospíšilík 1 987 4,18
4 Za prosperitu Přerova a jeho místních částí 2 Věra Václavíčková Mgr. Bc. 1 862 3,92
4 Za prosperitu Přerova a jeho místních částí 6 Libor Slováček MUDr. 1 640 3,45
4 Za prosperitu Přerova a jeho místních částí 3 František Jan Hrabina Ing. 1 594 3,36
5 Společně pro Přerov a Piráti-koalice politických stran České pirátské strany, Nezávislé volby a politického hnutí Změna 1 Jan Horký Ing. arch. 2 063 4,09
5 Společně pro Přerov a Piráti-koalice politických stran České pirátské strany, Nezávislé volby a politického hnutí Změna 7 Zdeněk Schenk Mgr. Ph.D. 1 980 3,93
5 Společně pro Přerov a Piráti-koalice politických stran České pirátské strany, Nezávislé volby a politického hnutí Změna 3 Helena Netopilová Mgr. 1 725 3,42
5 Společně pro Přerov a Piráti-koalice politických stran České pirátské strany, Nezávislé volby a politického hnutí Změna 5 Pavel Ondrůj 1 718 3,41
6 KDU-ČSL a TOP09 1 Tomáš Dostal Ing. 1 221 4,71
6 KDU-ČSL a TOP09 6 Jiří Lapáček PhDr. 1 021 3,94
7 ANO 2011 1 Petr Měřínský Ing. 3 492 3,26
7 ANO 2011 3 Petr Vrána Ing. 3 429 3,21
7 ANO 2011 2 Hana Mazochová Ing. 3 294 3,08
7 ANO 2011 4 Tomáš Navrátil Ing. 3 322 3,11
7 ANO 2011 5 Milan Passinger Ing. 3 221 3,01
7 ANO 2011 6 Bohumír Střelec Ing. 3 318 3,10
7 ANO 2011 7 Lada Galová Mgr. 3 309 3,09
7 ANO 2011 8 Vladimír Lichnovský JUDr. 3 253 3,04
7 ANO 2011 9 Pavel Košutek 3 328 3,11
7 ANO 2011 10 Petr Turanec 3 134 2,93
10 Komunistická strana Čech a Moravy 8 Ludmila Tomaníková 1 661 4,05
10 Komunistická strana Čech a Moravy 1 Josef Nekl RSDr. 1 619 3,95
10 Komunistická strana Čech a Moravy 3 Michal Symerský Ing. 1 481 3,61
10 Komunistická strana Čech a Moravy 2 Věra Vránová Mgr. Ph.D. 1 345 3,28
11 Občanská demokratická strana 1 Michal Zácha 3 067 4,59
11 Občanská demokratická strana 3 Petr Kouba Mgr. 2 354 3,52
11 Občanská demokratická strana 8 Jakub Navařík Mgr. Ph.D. 2 349 3,52
11 Občanská demokratická strana 2 Marek Dostál 2 326 3,48
11 Občanská demokratická strana 12 Tomáš Kocourek MUDr. Mgr. MBA 2 255 3,37
11 Občanská demokratická strana 15 Jaroslav Hýzl Mgr. 2 140 3,20
12 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 1 Antonín Prachař Ing. 1 686 6,11
12 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 5 Martin Trhlík MUDr. 1 097 3,97

Celkem zobrazeno kandidátů:  35