Zvolení zastupitelé

Karviná

Kandidátní listina Kandidát Hlasy
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly abs. v %
1 Občanská demokratická strana 1 Zbyněk Gajdacz Ing. 2 887 2,77
1 Občanská demokratická strana 2 Petr Juras Mgr. 2 808 2,69
1 Občanská demokratická strana 9 Roman Hamrus Mgr. 2 803 2,69
1 Občanská demokratická strana 3 Lada Pluhařová Ing. 2 734 2,62
1 Občanská demokratická strana 4 Jaroslav Krupka Ing. 2 687 2,57
1 Občanská demokratická strana 5 Jaromír Spáčil Mgr. 2 791 2,67
1 Občanská demokratická strana 6 Hynek Orság Ing. 2 742 2,63
1 Občanská demokratická strana 7 Jindřich Kubienka 2 654 2,54
1 Občanská demokratická strana 8 Hana Borská MUDr. 2 752 2,64
4 Česká strana sociálně demokratická 4 Radek Sušil MUDr. 4 218 2,81
4 Česká strana sociálně demokratická 1 Tomáš Hanzel 4 073 2,71
4 Česká strana sociálně demokratická 2 Karin Němcová JUDr. 3 824 2,54
4 Česká strana sociálně demokratická 3 Dalibor Závacký Ing. 3 881 2,58
4 Česká strana sociálně demokratická 5 Stanislav Sobel 3 806 2,53
4 Česká strana sociálně demokratická 6 Ladislav Šincl Ing. 3 958 2,63
4 Česká strana sociálně demokratická 7 Pavel Straka 3 785 2,52
4 Česká strana sociálně demokratická 8 Jan Wolf Ing. 3 945 2,62
4 Česká strana sociálně demokratická 9 Petr Madea 3 748 2,49
4 Česká strana sociálně demokratická 10 Bohdana Černá 3 745 2,49
4 Česká strana sociálně demokratická 11 Lukáš Raszyk Ing. 3 828 2,55
4 Česká strana sociálně demokratická 12 Miloslav Pawlica Bc. 3 707 2,47
4 Česká strana sociálně demokratická 13 Lydie Lindáková Mgr. 3 748 2,49
5 Komunistická strana Čech a Moravy 1 Antonín Petráš Mgr. 5 310 3,12
5 Komunistická strana Čech a Moravy 10 Josef Adámek 5 208 3,06
5 Komunistická strana Čech a Moravy 2 Vlasta Svačinová Ing. 4 300 2,52
5 Komunistická strana Čech a Moravy 3 Tomáš Gallik 4 277 2,51
5 Komunistická strana Čech a Moravy 4 Irena Hanselová Ing. 4 263 2,50
5 Komunistická strana Čech a Moravy 5 Květoslava Ženožičková 4 168 2,45
5 Komunistická strana Čech a Moravy 6 Karel Wiewiórka 4 222 2,48
5 Komunistická strana Čech a Moravy 7 Jan Schmid 4 175 2,45
5 Komunistická strana Čech a Moravy 8 Jaroslav Krótki 4 214 2,47
5 Komunistická strana Čech a Moravy 9 Blažena Boháčová 4 197 2,46
5 Komunistická strana Čech a Moravy 11 Miroslav Hajdušík 4 188 2,46
5 Komunistická strana Čech a Moravy 12 Pavel Halada 4 362 2,56
5 Komunistická strana Čech a Moravy 13 Oldřich Králík JUDr. 4 249 2,49
5 Komunistická strana Čech a Moravy 14 Takis Mesochoridis 4 142 2,43
7 Sdružení Naše Karvinsko SNK Evropští demokraté a Coexistentia 1 Petr Dyszkiewicz Mgr. 1 287 3,77
7 Sdružení Naše Karvinsko SNK Evropští demokraté a Coexistentia 5 Wiesław Farana Mgr. 1 186 3,47
7 Sdružení Naše Karvinsko SNK Evropští demokraté a Coexistentia 11 Kristina Jonsztová MUDr. 1 125 3,29
8 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 1 Ondřej Brdíčko Ing. 1 078 4,17
8 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 2 Luděk Vebera JUDr. 832 3,22

Celkem zobrazeno kandidátů:  41