Zvolení zastupitelé

Břeclav

Kandidátní listina Kandidát Hlasy
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly abs. v %
2 Volba pro město 1 Luboš Krátký Ing. 955 5,88
2 Volba pro město 2 Tomáš Nepraš Ing. 928 5,72
4 Pro Region - sdružení politické strany SNK Evropští demokraté a nezávislých kandidátů 1 Dymo Piškula Ing. 2 872 4,83
4 Pro Region - sdružení politické strany SNK Evropští demokraté a nezávislých kandidátů 2 Pavel Dominik Ing. 2 733 4,59
4 Pro Region - sdružení politické strany SNK Evropští demokraté a nezávislých kandidátů 4 Zbyněk Chlumecký Mgr. 2 653 4,46
4 Pro Region - sdružení politické strany SNK Evropští demokraté a nezávislých kandidátů 8 Zdeněk Petr Mgr. 2 540 4,27
4 Pro Region - sdružení politické strany SNK Evropští demokraté a nezávislých kandidátů 5 Libor Nazarčuk 2 526 4,24
4 Pro Region - sdružení politické strany SNK Evropští demokraté a nezávislých kandidátů 3 Martin Ondrouch Ing. arch. Ph.D. 2 468 4,15
4 Pro Region - sdružení politické strany SNK Evropští demokraté a nezávislých kandidátů 6 Martin Radkovič 2 270 3,81
4 Pro Region - sdružení politické strany SNK Evropští demokraté a nezávislých kandidátů 7 Zdeňka Baková Mgr. 2 325 3,91
4 Pro Region - sdružení politické strany SNK Evropští demokraté a nezávislých kandidátů 9 Josef Musil Ing. 2 300 3,86
5 Česká strana sociálně demokratická 3 Oldřich Ryšavý MUDr. 1 600 5,28
5 Česká strana sociálně demokratická 1 Jaroslav Parolek Ing. 1 528 5,05
5 Česká strana sociálně demokratická 2 Ivan Blaho Ing. 1 526 5,04
5 Česká strana sociálně demokratická 10 Karel Křivánek PhDr. 1 397 4,61
6 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 2 Miloš Petrů RNDr. 1 169 6,38
6 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 1 Richard Zemánek Mgr. 890 4,86
7 Občanská demokratická strana 1 František Zugar Ing. 1 867 4,50
7 Občanská demokratická strana 6 Dagmar Adámková Ing. 1 707 4,11
7 Občanská demokratická strana 2 Radek Buk 1 682 4,05
7 Občanská demokratická strana 3 Zbyněk Humlíček Ing. 1 664 4,01
7 Občanská demokratická strana 4 Jiří Rufer PhDr. 1 666 4,01
7 Občanská demokratická strana 5 Milan Vojta 1 654 3,98
8 Komunistická strana Čech a Moravy 2 Marta Strušková JUDr. 1 450 5,43
8 Komunistická strana Čech a Moravy 3 Martin Florus 1 113 4,17
8 Komunistická strana Čech a Moravy 1 Leopold Levák 1 112 4,17
8 Komunistická strana Čech a Moravy 4 Stanislav Blažej Ing. 1 063 3,98

Celkem zobrazeno kandidátů:  27