Zvolení zastupitelé

Ústí nad Orlicí

Kandidátní listina Kandidát Hlasy
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly abs. v %
1 Občanská demokratická strana 3 Jiří Čepelka 2 003 5,45
1 Občanská demokratická strana 1 Richard Pešek 1 989 5,41
1 Občanská demokratická strana 2 Dagmar Stránská Mgr. 1 828 4,97
1 Občanská demokratická strana 6 Martin Lang Ing. 1 631 4,44
1 Občanská demokratická strana 4 Aleš Nekůža MUDr. 1 602 4,36
1 Občanská demokratická strana 10 Miroslav Stránský Ing. 1 549 4,21
1 Občanská demokratická strana 5 Matouš Pořický 1 424 3,87
1 Občanská demokratická strana 7 Rudolf Jonák Ing. 1 370 3,73
2 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 1 Václav Klička Mgr. 1 054 7,02
2 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 6 Marie Švecová Mgr. 757 5,04
2 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 3 Pavel Kodytek RNDr. 721 4,80
3 Česká strana sociálně demokratická 3 Zdeněk Ešpandr JUDr. 1 133 5,27
3 Česká strana sociálně demokratická 17 Radomír Lána MUDr. 1 026 4,78
3 Česká strana sociálně demokratická 4 Jiří Preclík 1 023 4,76
3 Česká strana sociálně demokratická 2 Vladislav Fajt Ing. 1 011 4,71
4 Sdružení nezávislých kandidátů pro město Ústí nad Orlicí 1. 6 Pavel Skalický MUDr. 1 238 6,32
4 Sdružení nezávislých kandidátů pro město Ústí nad Orlicí 1. 1 Martin Mejdr Ing. 1 235 6,31
4 Sdružení nezávislých kandidátů pro město Ústí nad Orlicí 1. 8 Jiří Holubář Mgr. 1 070 5,46
4 Sdružení nezávislých kandidátů pro město Ústí nad Orlicí 1. 3 Veronika Jiříková 1 007 5,14
5 Sdružení nezávislých kandidátů pro Město Ústí nad Orlicí II. 1 Luboš Bäuchel Mgr. 1 881 8,49
5 Sdružení nezávislých kandidátů pro Město Ústí nad Orlicí II. 2 Jan Skotálek MUDr. 1 276 5,76
5 Sdružení nezávislých kandidátů pro Město Ústí nad Orlicí II. 7 Jiří Tomášek PaedDr. 1 260 5,69
5 Sdružení nezávislých kandidátů pro Město Ústí nad Orlicí II. 4 Lenka Janyšová RNDr. 1 125 5,08
5 Sdružení nezávislých kandidátů pro Město Ústí nad Orlicí II. 12 Radka Vašková 1 059 4,78
6 Komunistická strana Čech a Moravy 2 Jaroslav Fišer RSDr. 886 6,04
6 Komunistická strana Čech a Moravy 7 Jana Severová 835 5,69
6 Komunistická strana Čech a Moravy 1 Martin Dudla 695 4,74

Celkem zobrazeno kandidátů:  27