Zvolení zastupitelé

Teplice

Kandidátní listina Kandidát Hlasy
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly abs. v %
1 Strana zelených 3 Rudolf Řepka Mgr. 1 391 4,63
1 Strana zelených 4 Hana Pácaltová MUDr. 1 283 4,27
2 SNK Evropští demokraté 1 Radovan Baier MUDr. 1 266 5,43
2 SNK Evropští demokraté 2 Daniela Šindelářová MUDr. 1 117 4,79
3 Česká strana sociálně demokratická 3 Svatopluk Habanec 2 971 3,40
3 Česká strana sociálně demokratická 8 Svatopluk Černý MUDr. 2 967 3,39
3 Česká strana sociálně demokratická 4 Dagmar Waicová Ing. 2 914 3,33
3 Česká strana sociálně demokratická 1 Petr Benda 2 750 3,15
3 Česká strana sociálně demokratická 2 Michal Kasal 2 823 3,23
3 Česká strana sociálně demokratická 5 Zděnek Lavička JUDr. 2 885 3,30
3 Česká strana sociálně demokratická 6 Radek Novotný DiS. 2 766 3,16
5 Občanská demokratická strana 1 Jaroslav Kubera 6 925 3,34
5 Občanská demokratická strana 2 Pavel Šustáček 6 514 3,14
5 Občanská demokratická strana 3 Aleš Řebíček Ing. 6 622 3,20
5 Občanská demokratická strana 4 Milan Zuna Mgr. 6 402 3,09
5 Občanská demokratická strana 5 Jaroslav Hanza 6 370 3,07
5 Občanská demokratická strana 6 Josef Benda 6 348 3,06
5 Občanská demokratická strana 7 Petr Fiala Ing. 6 577 3,17
5 Občanská demokratická strana 8 Ondřej Boehm 6 390 3,08
5 Občanská demokratická strana 9 Jaromír Pospíšil 6 376 3,08
5 Občanská demokratická strana 10 Renata Dohnalová MUDr. 6 581 3,18
5 Občanská demokratická strana 11 Renata Zunová Ing. 6 344 3,06
5 Občanská demokratická strana 12 Miroslav Havelka 6 312 3,05
5 Občanská demokratická strana 13 Pavel Tetřev 6 474 3,12
5 Občanská demokratická strana 14 Jiří Nekuda Mgr. 6 494 3,13
5 Občanská demokratická strana 15 Luděk Forman Ing. 6 390 3,08
5 Občanská demokratická strana 16 Erich Knoblauch MUDr. 6 607 3,19
5 Občanská demokratická strana 17 Růžena Kašparová 6 286 3,03
7 Komunistická strana Čech a Moravy 1 Jaromír Kohlíček Ing. CSc. 2 310 3,84
7 Komunistická strana Čech a Moravy 3 Alois Kittl Ing. 2 060 3,43
7 Komunistická strana Čech a Moravy 2 Lubomír Škarda Ing. 2 016 3,35
7 Komunistická strana Čech a Moravy 5 František Pokorný 2 005 3,34
7 Komunistická strana Čech a Moravy 4 Markéta Kubeschová 1 914 3,18

Celkem zobrazeno kandidátů:  33